O nás

KDO JSME

pár slov o naší společnosti

image-post03_03

Společnost PFK GLARION s.r.o. je významnou firmou specializující se na zpracování kovových odpadů. Na trhu působí v oblasti nákupu, úpravy a prodeje barevných a železných kovů, a to především se zaměřením na hliníkové materiály. Společnost působí nejen na území České republiky, ale i v další zemích Evropské unie.

Portfolio hliníkových materiálů, kterými se zabýváme, je poměrně rozsáhlé. Především se jedná o hliníkové třísky různých chemických složení, dráty, plechy, profily a další druhy.

Vedle hliníkových materiálů je společnost významným dodavatelem nerezových materiálů, nízkouhlíkových ocelí a železného šrotu pro hutě a slévárny. Vzhledem k širokému spektru odběratelů jsme schopni zajistit odběr veškerých materiálů.

PFK GLARION poskytuje svým partnerům zdarma svozový servis, ke kterému využívá vlastní kontejnery a nákladní autodopravu. Pro úpravu materiálu pak využíváme vlastních strojů a technologických postupů. Společnost neustále investuje do nákupu a implementace nových technologií a vybavení.

POUŽÍVÁME moderní

technologie a stroje!

KONTAKTUJTE NÁS